O nás

Zlato, co dneska

uděláme k večeři?

To je nejčastější otázka pronesená u nás doma. Kdo ji vysloví první je ve výhodě, protože druhá polovička si marně láme hlavu… těstoviny byly včera, na maso nemám chuť a v lednici je pórek, který bylo třeba zpracovat už včera… pórková polévka, jasně! Skvělý recept byl v téhle kuchařce nebo spíš v téhle? 
Abychom netápali tak nás napadlo si osvědčené recepty sepsat. Zvolili jsme formu blogu, který jsme upravili na jednoduchý a přehledný katalog s recepty, kde si ve vyhledávači najdeme cokoliv.

Pokud vám bude některý recept povědomý, je to možné. Inspirujeme se u celé řady kuchařů a blogerů, které pak u receptu uvádíme. V případě, že máme recept od mamky či kamarádky zdroj neuvádíme. Všechna jídla, která v naší on-line kuchařce máme, jsme sami uvařili či upekli, vyfotili a s chutí snědli.

Už se vám stalo, že jste jeli na nákup a nemohli jste si vzpomenout, jaké suroviny potřebujete do oblíbeného receptu?
Nám se to stává často. V těchto případech se pokoušíme recept dohledat mobilním telefonem na internetu, ale většinou je signál mezi regály špatný a internet moc nejede. Proto jsme náš katalog s recepty postavili na projektu Speedster, který vsází na co největší rychlost webových stránek.